operator/ ka działu szwalnia

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-09-24
telefon kontaktowy 788938328
ogłoszenie zamieścił lowcy pracy
stanowisko OPERATOR/ KA DZIAŁU SZWALNIA
wynagrodzenie netto 2400
pracodawca Łowcy pracy Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Agencja Pracy Tymczasowej ŁOWCY PRACY (nr certyfikatu 18741 ) poszukuje dla swojego Klienta z branży Automotive osób chętnych do pracy na stanowisko:

OPERATOR /KA DZIAŁU SZWALNIA

Mile widziane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Miejsce wykonania pracy: Wykroty, strefa ekonomiczna.

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyny szyjącej, szycie poszyć siedzeń samochodowych
- czynności produkcyjne pokrewne, manualne
- zapewnienie ciągłości produkcji
- utrzymanie maksymalnej jakości wykonywanej pracy
- dbanie o powierzone narzędzia i urządzenia do pracy
- ściśle przestrzeganie standardów, które istnieją w firmie.

Wymagania:
- zaangażowanie w powierzone zadania
- zdolności manualne
- dobry wzrok
- dokładność
- umiejętność pracy w zespole
- praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
- miesięczne wynagrodzenie 2850 zł brutto + 400 zł brutto premia frekwencyjna + dodatek do dojazdów do 200 zł w zależności od miejsca zamieszkania.

WAŻNE:Pracodawca przyucza do zawodu.
Proszę o przesyłanie CV na adres @: [email protected] lub kontakt telefoniczny: 788-938-328 w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku.