Pracownik Obsługi Klienta

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-09-22
telefon kontaktowy 660980003
ogłoszenie zamieścił stacja
stanowisko Pracownik Obsługi Klienta
wynagrodzenie netto 2700
pracodawca Firma Handlowo-Usługowa Luksus Łukasz Mikołóajczak
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Poszukuję kandydata do pracy na stanowisku Pracownik Obsługi Klienta na stacji paliw P.K.N. Orlen S.A. w Bolesławcu ul. Zgorzelecka 24.

Opis stanowiska pracy:
-obsługa klienta
-przygotowywanie posiłków w strefie bistro
-dbanie o czystość stanowiska pracy
-praca dwuzmianowa

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat)
-terminowe wypłaty wynagrodzenia
-czytelna ścieżka awansu
-atrakcyjny pakiet socjalny: zniżki na wybrane produkty w tym również paliwa, ubezpieczenie grupowe również dla członków rodzin
-atrakcyjne szkolenie ( obsługa kasy fiskalnej , obsługa klienta i inne…)
-pracę na najnowszym sprzęcie i urządzeniach
-miłą atmosferę pracy
-elastyczny czas pracy
-zatrudnienie od zaraz, również studentów

Oczekujemy:
-wysokiej kultury osobistej
-uczciwości i odpowiedzialności
-zaangażowania w pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych: [email protected] lub dostarczyć osobiście

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.