Firma PHU Cieśla poszukuje : pracownik obsługi klienta dział stolarki otworowej

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-09-24
telefon kontaktowy 607823380
ogłoszenie zamieścił daniel
stanowisko pracownik obsługi klienta dział stolarki otworowej
wynagrodzenie netto 1231
pracodawca Phu Bzm Cieśla
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Firma BZM CIEŚLA poszukuje kandydata na stanowisko:
PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA dział stolarki otworowej .

Zakres obowiązków:
-przyjęcia magazynowe towarów
-wydania towaru oraz bezpośrednia obsługa klienta
-dbanie o czystość oraz porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
-mile widziana znajomość branży stolarki otworowej
-mile widziane doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych

Oferujemy:
-umowę o pracę
-wszelkie niezbędne narzędzia pracy
-ciekawą pracę w młodym, przyjaznym zespole
-możliwość rozwoju

Podania wraz z CV prosimy wysyłać na e-mail [email protected] lub osobiście w firmie
ul. Masarska 1 59-700 Bolesławiec tel. 75/732 32 76