Marzysz o budowie wymarzonego domu w spokojnej, cichej i zielonej okolicy?

cena 121 000,00 zł
lokalizacja Osiecznica, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-05-28
telefon kontaktowy 539325396
ogłoszenie zamieścił magdalenarz.
powierzchnia (m²) 1667
lokalizacja Osiecznica

Domo.Expert Nieruchomości oferuje działkę budowlaną na nowym powstającym osiedlu zabudowy jednorodzinnej w Osiecznicy.
Nieruchomość gruntowa nr 218 o powierzchni 1667 m2 w regularnym kształcie prostokąta w całości ogrodzona z bramą wjazdową na posesję.
Przeznaczenie terenu wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego - symbol 2.MN.105 (tereny zabudowy mieszkaniowej ekstensywnej o przewadze zabudowy jednorodzinnej).
Media
- prąd – doprowadzenie w III kwartale 2020 r.
- woda i kanalizacja – na terenie działki
Do końca listopada zostanie wykonana droga asfaltowa.
Dla działki zostało wydane pozwolenie na budowę z listopada 2019 roku, w cenie znajduje się projekt domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 136 m2 z dwustanowiskowym garażem.
Działka położona w cichej, zielonej okolicy blisko lasu . Doskonała działka dla osób ceniących sobie bliskość miasta, otoczenie Borów Dolnośląskich, miłe sąsiedztwo, a także możliwość aktywnego spędzania czasu i realizowania swoich pasji.
Łatwy i szybki dojazd do Bolesławca 14 km. Piękne tereny do aktywnego uprawiania sportu, jazdy na rowerze, nordic walking, piękne trasy rowerowe, ścieżki spacerowe. Okoliczne lasy bogate w grzyby i jagody. W okolicy plac zabaw, siłownia plenerowa, dom ludowy, szkoła podstawowa, przedszkole oraz kryty basen.
Zapraszam na prezentację!
Cena: 129 000 zł
Wynagrodzenie dla biura ponosi wyłącznie strona sprzedająca!!!