Kontroler jakości rozdzielnic NN i szaf sterowniczych

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-11-19
telefon kontaktowy 756101057
ogłoszenie zamieścił trips
stanowisko Kontroler jakości rozdzielnic NN i szaf sterowniczych
pracodawca Trips Automatyka Polska Sp. z o.o. Sp. K.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Poszukujemy pracowników na stanowisko :

Miejsce pracy: Wykroty, ul. Wyzwolenia 30

Obowiązki:
- Kontrola mechaniczna i elektryczna szaf NN wg. dokumentacji wykonawczej
- Ścisła współpraca z pracownikami produkcji w rozwiązywaniu bieżących problemów
- Analizowanie i eliminowanie powstałych błędów produkcyjnych

Wymagania:
- Wyksztalcenie min. średnie elektryczne,
- bardzo dobra umiejętność czytania schematów elektrycznych,
- uprawnienia SEP do 1kV,
- znajomość obsługi podstawowych narządzi pomiarowych,
- znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów i samodzielność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie w branży elektrycznej
- wyzwanie zawodowe i możliwość rozwoju
- przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy lub za pomocą strony.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W przypadku zgody na przetwarzanie danych w kolejnych rekrutacjach proszę dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).