Monter

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-11-19
telefon kontaktowy 756101057
ogłoszenie zamieścił trips
stanowisko Monter
pracodawca Trips Automatyka Polska Sp. z o.o. Sp. K.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter
Miejsce pracy: Nowogrodziec (Strefa Ekonomiczna Wykroty)

Zakres obowiązków:
- Budowa konstrukcji rozdzielnic elektrycznych: dystrybucyjnych lub sterowniczych,
- Montaż aparatów i przewodów elektrycznych,
- Montaż aparatury kontrolno-sterowniczej.

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne (elektryczne, mechaniczne) lub zbliżone doświadczenie zawodowe,
- Zdolności manualne w tym obsługa narzędzi warsztatowych,
- Podstawowa znajomość aparatów i urządzeń elektrycznych,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów mile widziana,
- Doświadczenie w zakładzie o podobnym profilu będzie dodatkowym atutem,
- Chęć uczenia się i pogłębiania wiedzy,
- Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie i umowa o pracę,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Praca przy ciekawych i zaawansowanych projektach,
- Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy lub za pomocą strony.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).