Kierownik projektów urządzeń rozdzielczych

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-11-19
telefon kontaktowy 756101057
ogłoszenie zamieścił trips
stanowisko Kierownik projektów urządzeń rozdzielniczych
pracodawca Trips Automatyka Polska Sp. z o.o. Sp. K.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Poszukujemy pracowników na stanowisko :

Kierownik projektów urządzeń rozdzielczych i sterowniczych

Miejsce pracy: Wykroty, ul. Wyzwolenia 30

Obowiązki:
- prowadzenie zespołu (kierowanie personelem, monitorowanie godzin pracy, itp.)
- przygotowanie pracy (Triathlon, ClipProject, itp.)
- przygotowanie zestawienia materiałów,
- zamawianie materiału,
- planowanie pracy,
- przygotowanie szaf sterowniczych do odbioru przez klienta (m.in. sporządzenie protokołu odbiorczego)
- dokonywanie ustaleń z klientami (m.in. terminy dostaw, szczegóły techniczne)
- nadzorowanie projektów pod kątem terminów i kosztów, stały monitoring
- zarządzanie zmianami i nadzorowanie kosztów projektowych (przygotowanie i sporządzanie ofert)
- prowadzenie projektów
- nadzór nad rozliczeniem projektu
- zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości
- ścisła współpraca z działem inżynieryjnym, zaopatrzenia i kalkulacji
- wsparcie techniczne i organizatorskie
- przygotowanie i przeprowadzanie spotkań związanych z projektem (np Kick-Off-Meeting)
- zapewnienie sprawnej wymiany informacji między członkami zespołu
- zagwarantowanie terminowej dostawy towarów i usług

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie, wskazane wyższe w zawodzie elektryk, elektronik
- umiejętność obsługi programów wspomagających zarządzanie
- bardzo dobra znajomość w zakresie budowy urządzeń rozdzielczych i sterowniczych
- doświadczenie w zarządzaniu projektami
- bardzo dobra znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego
- umiejętności kierownicze
- zdolność do samodzielnej pracy
- elastyczność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie w branży elektrycznej
- wyzwanie zawodowe i możliwość rozwoju
- przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: [email protected] lub za pomocą strony.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.