Niepowtarzalny Dom z zabudowaniami i duża działka – Żeliszów

cena 399 000,00 zł
lokalizacja Żeliszów, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-12-09
telefon kontaktowy 530992992
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 140
lokalizacja Żeliszów

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego wraz z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Żeliszów, oddalonej od Bolesławca 15 km. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 140 m2. Nieruchomość znajduje się na działce nr 231 o powierzchni 5600 m2.

W prezentowanej nieruchomości na parterze znajduje się kuchnia ze spiżarnią, przedpokój, dwa pokoje oraz łazianka z wanną, prysznicem i toaletą. Na pierwszym piętrze znajdują się 4 pokoje, w tym jeden przechodni, przedpokój z wejściem na niezaadoptowane poddasze, w którym zostały wymienione stropy, aby podwyższyć piętro budynku. Strych można zaadoptować do celów mieszkalnych. W nieruchomości łącznie dostępnych jest siedem pokoi. W niektórych pomieszczeniach widoczne są drewniane belki sufitowe, które nadają charakter nieruchomości. W budynku wydzielono strefę mieszkalną oraz gospodarczą. Pomieszczenia gospodarcze są do dowolnego zaaranżowania, istnieje możliwość zaadaptowania ich w część mieszkalną.

Budynek mieszkalny został zbudowany częściowo z piaskowca, a częściowo z pustaków. Dach został odremontowany około 10 lat temu. Pokrycie dachu zostało zastąpione dachówką cementową – IBF. Stolarka okienna została częściowo wymieniona na PCV. Nieruchomość ogrzewana jest piecem na opał stały, wymienionym w 2019 roku. Ciepłą wodę zapewnia bojler. Na posesji znajduje się również studnia. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona.

Na działce posadowiony jest oddzielny budynek gospodarczy, można wykorzystać go na warsztat, spiżarnie lub garaż.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości

Agnieszka: 533 616 214

ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.