Gromadka- nieruchomość komercyjna, idealna pod restaurację

cena 280 000,00 zł
lokalizacja Gromadka, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-01-28
telefon kontaktowy 533616214
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 124
lokalizacja Gromadka

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, położonej w miejscowości Gromadka. Budynek posadowiony jest na działce nr 1238/4 o powierzchni 878 m2. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 124 m2. Dodatkowo w nieruchomości jest piwnica o powierzchni 7,5m2. Przed budynkiem znajdują się miejsca postojowe.

W skład prezentowanej oferty wchodzi: główna sala sprzedażowa o powierzchni 43,20 m2, kolejne pomieszczenie handlowe o powierzchni 38 m2, hall wejściowy, trzy przestronne magazyny, trzy toalety, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz taras widokowy.

Rok budowy to 1994 r. Ogrzewanie w budynku jest na opał stały (własna kotłownia), okna PCV, dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Nieruchomość położona jest przy jednej z głównych dróg w miejscowości. Niedaleko znajduje się szkoła, sklepy spożywcze.

Nieruchomość można podzielić na dwa osobne lokale użytkowe, z osobnymi wejściami i infrastrukturą (toalety). Istnieje również możliwość rozbudowy prezentowanego obiektu, co spowoduje, że będzie on atrakcyjniejszy pod kątem handlowym i usługowym.

Ogromną zaletą tej oferty jest jej lokalizacja, w pobliżu znajduje się strefa ekonomiczna, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (ok.5 min. samochodem). Oczko wodne znajdujące się na terenie nieruchomości to kolejny ogromny atut tej oferty. Budynek doskonale nadaje się na prowadzenie działalności gastronomicznej, bankietowej lub wszelkiego rodzaju usług.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Numery kontaktowe:
Sylwia Parpura: 609 576 429
Agnieszka Bram: 533 616 214

ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
E-mail: [email protected]

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.