OPERATOR ŁADOWARKI

lokalizacja Osła, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-02-22
telefon kontaktowy 609121209
ogłoszenie zamieścił prodigo
stanowisko Operator Ładowarki
wynagrodzenie netto 3000
pracodawca Prodigo sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Grupę Kapitałową Prodigo tworzą zakłady prowadzące odzysk odpadów przemysłowych, produkcję paliw zastępczych a także recykling odpadów gumowych oraz metali żelaznych i nieżelaznych. Siedziba główna GKP - wraz z pełnym zapleczem back office - mieści się we Wrocławiu, natomiast 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w województwach dolnośląskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim. Kluczowym elementem naszej strategii jest ciągły rozwój poprzez inwestowanie w kompetencje naszych pracowników oraz w nowoczesne procesy przetwarzania odpadów - również w oparciu o programy badawczo-rozwojowe realizowane w ramach własnego działu R&D..

Do naszego zakładu w Gromadce ( m. Osła), obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: OPERATOR ŁADOWARKI.

Miejsce wykonywania pracy : Osła ( Gromadka, Powiat Bolesławiecki).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA DANYM STANOWISKU:

• załadunki i rozładunki transportów przy użyciu ładowarki,
• bieżąca konserwacja ładowarki,
• segregowanie i przygotowywanie materiałów do produkcji ,
• prace konserwacyjne linii produkcyjnej na polecenie przełożonego,
• obsługa rozdrabniarki,
• wykonywanie innych poleceń przełożonego

WYMAGANIA :

• Min. 2-3 lata na podobnym stanowisku.
• Uprawnienia do obsługi ładowarki jednonaczyniowej KL II
• Znajomość techniczna urządzeń i maszyn.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Sprawna organizacja pracy pod presją czasu.

CO OFERUJEMY?

• umowę o pracę na pełen etat
• stabilne zatrudnienie w firmie
• dużą samodzielność w działaniu
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
• pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się zespole