Działka budowlana bliżej niż myślisz- Chościszowice

cena 139 200,00 zł
lokalizacja Chościszowice, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-02-09
telefon kontaktowy 533616214
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 1200
lokalizacja Chościszowice

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 134, o powierzchni 1200 m2, położonej w miejscowości Chościszowice, oddalonej o 3 km od Bolesławca.

Działka budowlana przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzeni jako tereny pod zabudowę mieszkaniową oznaczone symbolem MN1- tereny zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej istniejącej oraz tereny zabudowy mieszkaniowej projektowanej.

Wszystkie media takie jak woda, prąd, kanalizacja znajdują się w drodze doprowadzającej do działki.

Malownicza okolica, z jednej strony powstają nowe zabudowania jednorodzinne, natomiast z drugiej strony rozpościera się piękny widok na pola uprawne i las.

Posiadamy więcej działek w tej lokalizacji, o różnych powierzchniach. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Cena podlega negocjacji.


ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.


GET-HOUSE Biuro Nieruchomości


ul. Bohaterów Getta 2

59-700 Bolesławiec

Agnieszka: 533 616 214

e-mail: [email protected]
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.