Pracownik obsługi klienta Fitarena Bolesławiec

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-01-27
ogłoszenie zamieścił fitarena-boleslawiec
stanowisko Pracownik obsługi klienta
wynagrodzenie netto 2062
pracodawca Fitarena
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie
forma zatrudnienia Pełny etat

Rekrutacja na pracownika obsługi klienta
Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, zawsze dążysz do celu i zarażasz dobrą energią to znaczy, że szukamy właśnie CIEBIE
A może od dawna kochasz sport, siłownia nie jest Ci obca i chcesz się dalej rozwijać w tym kierunku
OPIS STANOWISKA:
- prezentacja Klubu, przedstawienie oferty Klubu oraz sprzedaż,
- bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa Klienta,
- dbanie o poprawny obieg dokumentów w firmie,
- prace administracyjno- biurowe.
WYMAGANIA:
- doświadczenie w bezpośredniej oraz mailowej obsłudze Klienta,
- znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu Ms Office,
- wysoka kultura osobista oraz miła aparycja,
- dyspozycyjność,
- zdolności sprzedażowe i interpersonalne,
- umiejętność dobrej organizacji pracy,
- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
- szkolenia,
- pracę w młodym, kreatywnym zespole,
- możliwość rozwoju,
- darmowe członkostwo.
CV prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]