Dom na wsi, budynek gospodarczy, duża działka

cena 215 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-01-26
telefon kontaktowy 602375609
ogłoszenie zamieścił patron

Na sprzedaż wolnostojący DOM do remontu wraz z budynkiem gospodarczym na dużej działce - 40,42 ary, 11 km od Bolesławca w miejscowości Nowa.

Całkowita powierzchnia budynku to 144 m² (parter 73,7 m² oraz poddasze 70,3 m²).

Dom ma doprowadzone media, takie jak prąd, woda oraz kanalizacja. Budynek w połowie podpiwniczony (ok. 35 m² suchej piwnicy), wykonany z cegły. Okna częściowo wymienione na PCV, a częściowo drewniane. Podłogi drewniane.

W budynku znajdują się dwa piece kaflowe.

Cześć pierwszego piętra do własnej aranżacji.

Na terenie nieruchomości znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni około 56 m² z dobudowaną obok wiatą o powierzchni 16 m² z wykopanym kanałem pod auto. W budynku gospodarczym, a także w domu jest siła. Tuż przy wejściu do domu znajduje się aktywna studnia głębinowa.

Działka dość znacznie odsunięta od głównej drogi w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Wsi Nowa ujęta jako teren zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej. W skrajnej części działki widnieją pozostałości po warsztacie. Solidne mury o wymiarach 8 x 5,5 m dają możliwość zagospodarowania tej części jako garaż dwustanowiskowy.

Ponad 40 arowa działka, niedaleko Bolesławca, dom o powierzchni całkowitej ponad 140 m²
z widokiem na las, praktyczne na wsi pomieszczenia gospodarcze stanowią główne atuty tej posiadłości. A sielska, cicha okolica zapewni nowym właścicielom należyte wytchnienie po dniu pracy.