Mieszkanie Węgliniec, pow. 58,50 m2, parter, ogród, garaż!

cena 135 000,00 zł
lokalizacja Węgliniec, zgorzelecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-07-22
telefon kontaktowy 572344551
ogłoszenie zamieścił msrnieruchomosci
powierzchnia (m²) 58
liczba pokoi 3
lokalizacja Kolejowa
rodzaj zabudowy kamienica

Na sprzedaż słoneczne i ciepłe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,50 m2, położone na parterze kamienicy. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Węgliniec.

Na powierzchnię lokalu mieszkalnego składają się: kuchnia, łazienka, dwa pokoje, położone na parterze budynku oraz jeden pokój znajdujący się na poddaszu kamienicy. Do mieszkania przynależą trzy piwnice o łącznej powierzchni 36,80 m2, z niezależnym wejściem (suterena). Obok kamienicy znajduje się budynek wolnostojący w którym zostały wydzielone komórki, jedna z nich przynależna do mieszkania. Przy budynku znajduje się ogródek działkowy oraz garaż do dyspozycji przyszłego właściciela.
Lokal mieszkalny posiada własne ogrzewanie centralne z pieca wszystkopalnego, woda ciepła z pieca oraz nowego bojlera z grzałką elektryczną.

Budynek po remoncie dachu, planowane jest ocieplenie elewacji oraz remont klatki schodowej. Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Strych do wspólnego użytku mieszkańców.

W niedalekiej odległości znajdują się: dyskonty spożywcze, bank, apteka, szkoła podstawowa, przedszkole, plac zabaw, park, stacja kolejowa, przystanek autobusowy.
Zapraszamy na prezentację.
Nieruchomości Bolesławiec.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KREDYTOWA
Oferujemy doradztwo przy wyborze kredytu oraz pomoc przy jego uzyskaniu. Doradzamy te rozwiązania, które najbardziej odpowiadają potrzebom naszych Klientów. Pomagamy przy kompletowaniu dokumentów i wspieramy Klienta swoją wiedza do momentu podpisania umowy kredytowej.

MSR Nieruchomości
ul. Zgorzelecka 46
59-700 Bolesławiec
www.nieruchomosciboleslawiec.pl