Księgowy/Księgowa Bolesławiec

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-09-14
telefon kontaktowy 791067830
ogłoszenie zamieścił kmw
stanowisko Księgowy/Księgowa
wynagrodzenie netto 3000
pracodawca Kancelaria Manczur i Wspólnicy Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Kancelaria Manczur i Wspólnicy obsługuje klientów w 3 obszarach, z zakresu:

biura rachunkowego,
obsługi prawnej,
doradztwa restrukturyzacyjnego,

Kancelaria poszukuje do współpracy księgowej/go do swojego nowego biura rachunkowego.

Księgowa/Księgowy
Miejsce pracy: Bolesławiec

Opis stanowiska:
obsługa księgowa klientów;
rozliczanie klientów z zakresu pełnych ksiąg handlowych;
dbanie o dobre relacje ze stałymi klientami;
Możliwość zaangażowania się w dodatkowe projekty pozwalające na rozwinięcie swojej wiedzy i późniejszego zakresu obowiązków.

Wymagamy:
sumienności;
energii do pracy;
dobrej znajomości programów z grupy InsERT GT oraz MS Office (w szczególności Excel);
doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata;

Oferujemy:
stałe i stabilne wynagrodzenie;
premie i prowizje uzależnione od wyników;
wspólne wyjazdy integracyjne i pracę w energicznym zespole;
zatrudnienie na umowę o pracę;
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
przyjazną atmosferę w pracy;

CV prosimy kierować na adres [email protected]