Oferta pracy

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-09-15
telefon kontaktowy 881475723
ogłoszenie zamieścił worklife polska
stanowisko Frezer- Tokarz
wynagrodzenie netto 3000
pracodawca Worklife Polska
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Frezer- Tokarz
Miejsce pracy: Bolesławiec

Zadania
- toczenie i frezowanie na tokarce i frezarce manualnej
- organizacja miejsca pracy
- dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie zawodowe lub średnie
- znajomość rysunku technicznego
- obsługa frezarek manualnych
- sumienność
- odpowiedzialność

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta na podstawie umowy o pracę
- pracę w systemie jednozmianowym
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
- prace w miłym i zgranym zespole

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]

nr KRAZ 17465

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Worklife Polska Sp. z o.o. Sp. K, z siedzibą w Piastowie, ul. Harcerska 30/122, 05-820 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Worklife Polska Sp. zo.o, Sp. K z siedzibą w Piastowie przy ul. Harcerska 30/122, 05-820 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.