Mieszkanie 2 pokoje z ogrzewaniem miejskim - 44,80 m2-dostępne od zaraz

cena 219 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-09-04
telefon kontaktowy 533616214
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 45
liczba pokoi 2
lokalizacja Bolesławiec
rok budowy 1111
rodzaj zabudowy blok

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, o powierzchni użytkowej 44,80 m2, które znajduje się przy ul. Jana Pawła II. Lokal mieszkalny położony jest na 3 piętrze w czteropiętrowym
bloku.
W prezentowane nieruchomości do dyspozycji mamy dwa niezależne pokoje, kuchnię w zabudowie oraz łazienkę z wanną i toaletą. Dla mieszkańców dostępne jest pomieszczenie na rowery oraz wózki. Ponadto dostępna jest również suszarnia. Do mieszkania przynależy również piwnica. Układ pomieszczeń w lokalu jest w pełni rozkładowy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz.

Ogrzewanie w mieszkaniu jest z sieci miejskiej, stolarka okienna jest plastikowa.

W okolicy znajduje się wszystko co ułatwi codzienne funkcjonowanie m.in szkoła, przedszkole, Biedronka i apteka. Nieopodal do dyspozycji jest również orlik, boisko sportowe oraz place zabaw.

Niewątpliwie największym atutem prezentowanej nieruchomości jest doskonała lokalizacja, która sprzyja rodzinom z dziećmi ze względu na bliskość obiektów rekreacyjno- sportowych oraz placówek oświatowych. Miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Agnieszka: 533 616 214
Sylwia: 609 576 429

E-mail:[email protected]
www.get-house.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zaleca się ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.