praca od zaraz - spawacz mag 135 - operator robota

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-09-03
telefon kontaktowy 519857840
ogłoszenie zamieścił mateusz-staffing-pro
stanowisko SPAWACZ
wynagrodzenie netto 3000
pracodawca Staffing PRO
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Dla naszego klienta w miejscowości Wykroty poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko Spawacz - operator robota metodą MAG (135). Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive. Praca odbywa się w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (nie 4 brygadówka).

Zakres obowiązków na danym stanowisku:

przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną
obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania
obsługa urządzeń wentylacyjnych i służących ochronie środowiska pracy
posługiwanie się urządzeniami do mechanizacji spawania oraz przyrządami pomiarowymi do sprawdzania jakości złącza spawanego
wykonywanie operacji spawania w zakresie posiadanych uprawnień według dokumentacji technicznej
praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia minimum zawodowego
Podstawowej znajomości czytania rysunku technicznego
Doświadczenia w spawaniu metodą MAG (135) min.1 rok, ważny certyfikat.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o prace bezpośrednio z pracodawcą,
Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia wdrażające,
Benefity, dodatki za dojazdy, fundusz socjalny, premie itd,
Konkurencyjne stawki w zależności od doświadczenia,

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail podany w ogłoszeniu oraz kontakt telefoniczny.