praca od zaraz strefa wykroty bardzo dobre warunki

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-09-03
telefon kontaktowy 516048037
ogłoszenie zamieścił adamstaffingpro
stanowisko SPAWACZ
wynagrodzenie netto 3500
pracodawca Webber-Hydraulika Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko :

SPAWACZ

Miejsce : Strefa ekonomiczna WYKROTY
Obowiązki :
-przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną
-obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania
-obsługa urządzeń wentylacyjnych i służących ochronie środowiska pracy
-posługiwanie się urządzeniami do mechanizacji spawania
oraz przyrządami pomiarowymi do sprawdzania jakości złącza spawanego
-wykonywanie operacji spawania w zakresie posiadanych
uprawnień według dokumentacji technicznej
-praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż,
ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii.

Wymagania :
-wykształcenie minimum zawodowe
-podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego
-Doświadczenie w spawaniu metodą MAG (135) min.1 rok, ważny certyfikat.

Zapewniamy :
-atrakcyjne wynagrodzenie
(stawka ustalana na podstawie doświadczenia podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej)
-umowę o pracę oraz udział w szkoleniach
-bonusy, premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów
-bezpłatne szkolenia językowe oraz bezpłatną opiekę zdrowotną
-dofinansowanie dojazdu do pracy

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV z dopiskiem "Spawacz Wykroty"
na e-mail : [email protected]