Dom na sprzedaż - Lwówek Śląski

cena 139 000,00 zł
lokalizacja Lwówek Śląski, lwówecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-10-24
telefon kontaktowy 884274218
ogłoszenie zamieścił patron
powierzchnia (m²) 100
lokalizacja Lwówek Śląski

Na sprzedaż urokliwy dom w spokojnej części miasta Lwówek Śląski położony na działce 642 m2 i osobna działka budowlana o powierzchni 1006 m2.
Obie nieruchomości sprzedawane jako całość posiadają dostęp do wszystkich mediów łącznie z gazem i przyłączami telekomunikacyjnymi.
Dom z wieloletnią tradycją przeznaczony jest do remontu.
Dom mieszkalny do dyspozycji oddaje:
- parter: ganek, dwa pokoje, kuchnię, łazienkę,
- piętro: pokój, duży przedpokój, 2 ukośne pomieszczenia gospodarcze, mały strych niemieszkalny jako pomieszczenie pomocnicze
- obok domu dodatkowo mała piwnica.

Nieruchomość położona na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1642 m2. Obie działki w MPZP przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną co daje możliwość budowy domu na niezabudowanej części.
Do obydwu nieruchomości prowadzi droga asfaltowa , która 60 metrów przed działkami przechodzi w drogę nieutwardzoną. W tym momencie jest to piękna aleja ze starymi lipami i wierzbą.

Cała nieruchomość zlokalizowana jest w odległości 5 min od centrum miasta - łatwy dostęp do wszystkich sklepów szkół i urzędów zlokalizowanych we Lwówku Śląskim.
Działka posiada niesamowite rzadko spotykane walory ze względu na swoje niepospolite i unikalne położenie. Znajduje się w mieście- a równocześnie sprawia wrażenie jakby się w nim nie znajdowała.
Urokliwość miejsca potęgują skały , rzeczka , mostek.
Komfort zamieszkiwania dopełnia cisza , nie powstanie tutaj nigdy żadna droga przelotowa.

Za domem czarnoziem . Znajdowały się tu kiedyś ogrody.
Na działce znajduje się również górka - nasyp wykonany najprawdopodobniej celowo w celach rekreacyjnych przez Niemców podmurowany murkami z piaskowców , gdzie można przebywać , odpoczywać i z wysokości podziwiać otoczenie : skały, las, drogę.

Zapraszamy na prezentację.