Posiadłość ze stawem i parkiem na sprzedaż - Ruszów

cena 3 150 000,00 zł
lokalizacja Węgliniec, zgorzelecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-10-27
telefon kontaktowy 884274218
ogłoszenie zamieścił patron
powierzchnia (m²) 242635
lokalizacja Ruszów

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej posiadłości ze stawem i parkiem położonej w miejscowości Ruszów.

Kompleks budynków idealny pod salę weselną i hotel wraz ze stadniną koni. Idealne miejsce pod inwestycję ze względu na duże zapotrzebowanie na domy weselne oraz hotele w regionie.

Na działce o powierzchni 2,89 ha, znajdują się następujące zabudowania:

1.Budynek hotelowy o powierzchni 1 214,55 m2,dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony, z restauracją, basenem i pokojami hotelowymi, aktualnie w stanie deweloperskim, stopień zaawansowania 85%.

2.Budynek usługowo-gospodarczy z garażami o powierzchni 1 072,30 m2,patrerowy z użytkowym poddaszem, wyremontowany. Przygotowany pod mały hotelik, pensjonat. Pokoje z łazienkami, kuchnia obecnie w stanie deweloperskim, stopień zaawansowania 85%.

3. Budynek stajni o powierzchni 139,50 m2,z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony.

Budynek hotelowy i usługowo-gospodarczy wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną i centralnego ogrzewania zasilane z własnej kotłowni wyposażonej w piec olejowy( każdy budynek posiada oddzielną kotłownię).

Cały teren ogrodzony, oświetlony i ładnie zagospodarowany.
Piękny widok, urokliwe miejsce, duży park ze stawem.

Dodatkowo w skład ceny wchodzą także poniższe nieruchomości:

- Nieruchomość gruntowa niezabudowana o łącznej powierzchni 4,98 ha. Składa się z 9 działek gruntu.
- Nieruchomość gruntowa zabudowana pięciolokalowym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 188,90 m2. Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodną, kanalizacyjną do szamba. Na działce obok budynku mieszkalnego zlokalizowany jest także budynek gospodarczy murowany, w którym znajdują się komórki gospodarcze i latryny.

Cała posiadłość stanowi wyjątkowo urokliwe miejsce zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia zarobkowej działalności. Jest utrzymana w bardzo dobrej kondycji i posiada ogromny potencjał do dalszego rozwoju.