Kierowca - sprzedawca

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-10-13
telefon kontaktowy 661990876
ogłoszenie zamieścił bakoma
stanowisko Kierowca - sprzedawca
wynagrodzenie netto 1
pracodawca Bakoma
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Kierowca - Sprzedawca kat. B lub C

Miejsce pracy: Bolesławiec

Zakres obowiązków:
• Sprzedaż produktów ogólnopolskiej Spółki,
• Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze,

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B lub C (preferowane)
• Aktualne badania SANEPID,

Co możemy Ci zaoferować:
• Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
• Atrakcyjne warunki finansowe,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Bardzo dobrą atmosferę.
Pracujemy na jedną zmianę od poniedziałku do piątku.
Weekendy i święta – wolne.

CV Prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BAKOMA SP. Z O.O. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"
Administratorem Twoich danych osobowych jest BAKOMA SP. Z O.O.