Pomoc domowa od 19.10.2020 Goslar

data dodania 2020-10-10
telefon kontaktowy 696377129
ogłoszenie zamieścił melisapraca

Pomoc domowa

Współpraca od 19.10.2020r.
Miejscowość: Goslar (Dolna Saksonia)
Wyjazd na min. 2 miesiące

Poszukujemy pomocy domowej dla młodej rodziny z okolic Goslar.
Rodzina to młode małżeństwo z 3 dzieci (6-letnie, 7-letnie, 1-roczne),
spodziewają się kolejnego dziecka. Z uwagi na chorobę matki (choroba nerek)
ciąża jest zagrożona i kobieta nie jest w stanie prowadzić sama domu).
Mężczyzna prowadzi własną firmę i mówi trochę po polsku. Jednak w większości
czasu przebywa poza domem.

Obowiązki:

- przygotowanie i zaprowadzenie dzieci do szkoły
- gotowanie
- sprzątanie (jest pralka i suszarka)
- robienie zakupów
- jazda samochodem (jest auto do dyspozycji)

Wymagania:
- dobry kontakt z dziećmi
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- prawo jazdy

Współpraca w oparciu o działalność gospodarczą lub gewerbe.
Na miejscu jest polskojęzyczny koordynator.

Oferujemy: organizacje przejazdu lub zwrot kosztów przejazdu w wys. w obie strony.
Wynagrodzenie w wys. 1900€.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
tel. stacj. 32 49 44 800
tel. 696 377 129
mail: [email protected]