pracownik produkcji branży automotive wykroty

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-10-12
telefon kontaktowy 516048037
ogłoszenie zamieścił adamstaffingpro
stanowisko Pracownik Produkcji
wynagrodzenie netto 2500
pracodawca Webber-Hydraulika Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Dla naszego klienta w miejscowości Wykroty poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko
PRACOWNIK PRODUKCJI.
Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive.
Praca odbywa się w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (nie 4 brygadówka).
6-14
14-22
22-6
co tydzień jest inna zmiana.
Zakres obowiązków na danym stanowisku:
-przygotowywanie elementów do lakierowania (zawieszanie na haki)
-pakowanie gotowych elementów do wysyłki
-kontrola jakości gotowych elementów
Produkcja przy możliwie najwyższej wydajności z uwzględnieniem jakości i ponoszonych kosztów.
Praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska
oraz wymaganiami ergonomii.
Elementy ważą od 3 do 10kg
Od kandydatów oczekujemy:
-motywacji do pracy oraz sumienności w wykonywanych zadaniach,
-dyspozycyjności
-mile widziane doświadczenie produkcyjne/automotive
-dokładności w wykonywanej pracy
Oferujemy:
-stabilną pracę w międzynarodowej firmie
-stawkę od 19,50zł brutto/h
-bezpłatną opiekę zdrowotną
-dofinansowanie dojazdu do pracy oraz miłą atmosferę
-konkurencyjne stawki w zależności od doświadczenia