Spawacz MAG Strefa Ekonomiczna Wykroty - obsługa robota

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-10-30
telefon kontaktowy 503175637
ogłoszenie zamieścił lukasz
stanowisko Spawacz MAG Strefa Ekonomiczna Wykroty - obsługa robota
wynagrodzenie netto 25
pracodawca Weber Hydraulika Sp.z.oo
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.O
zarejestrowana pod nr KRAZ 23196 dla jednego ze swoich klientów
w Wykrotach poszukuje pracowników na stanowisko :

SPAWACZ

Miejsce : Strefa ekonomiczna WYKROTY

Obowiązki :

- przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną
- obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania
- obsługa urządzeń wentylacyjnych i służących ochronie środowiska pracy
- posługiwanie się urządzeniami do mechanizacji spawania oraz przyrządami pomiarowymi do sprawdzania jakości złącza spawanego
- wykonywanie operacji spawania w zakresie posiadanych
- uprawnień według dokumentacji technicznej
- praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii.

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe
- podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego
- Doświadczenie w spawaniu metodą MAG (135) min.1 rok, ważny certyfikat.

Zapewniamy :

- atrakcyjne wynagrodzenie
(stawka ustalana na podstawie doświadczenia podczas pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej)
- umowę o pracę oraz udział w szkoleniach
- bonusy, premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów
- bezpłatne szkolenia językowe oraz bezpłatną opiekę zdrowotną
- dofinansowanie dojazdu do pracy

Stawka dla spawacza zaczyna się od 27,19 zł brutto/h (pierwsze 3 miesiące okres próbny)
Po okresie próbnym i przejściu na stałą umowę jest renegocjacja stawki z firmą ustalana indywidualnie.

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV
z dopiskiem "Spawacz Wykroty istotne.pl"
na e-mail : [email protected]