kontroler jakości

lokalizacja Lwówek Śląski, lwówecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-11-06
telefon kontaktowy 532793585
ogłoszenie zamieścił bowe
stanowisko Kontroler jakości
wynagrodzenie netto 2000
pracodawca BOWE Elektrik Polska Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

BOWE Elektrik Polska Sp. z o.o. jest firmą z kapitałem niemieckim, specjalizującą się w produkcji systemów wiązek kablowych, w tym rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów jakościowych dostarczamy nasze rozwiązania m.in. dla przemysłu samochodowego, lotniczego, rolnego, czy techniki wojskowej.

Miejsce pracy: Bolesławiec

Liczba wakatów: 2

Oczekiwane kwalifikacje:

- doświadczenie zawodowe na równoległym stanowisku,
- znajomość rysunku technicznego,
- samodzielność i dokładność w działalniu,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Zakres obowiązków:

- wizualna i elektryczna kontrola wiązek kablowych,
- dobór narzędzi do kontroli elektrycznej,
- weryfikacja reklamacji / analiza błędów,
- skanowanie wykonanych operacji,
- pakowanie wyrobów gotowych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 532 793 585, przesłania aplikacji na adres: [email protected] lub dostarczenia do siedziby firmy w Bolesławcu, przy ul. Modłowej 8
BOWE Elektrik Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławcu, ul. Modłowa 8, 59-700 Bolesławiec staje się Administratorem danych osobowych Kandydata z chwilą ich utrwalenia w swoim zasobie informacyjnym.
Informacje na temat przetwarzania przez BOWE Elektrik Polska Sp. z o.o. Pani/Pana danych osobowych są dostępne na stronie https://www.boewe-elektrik.de/pl/ w zakładce Ochrona Danych Osobowych.
Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/zainteresowany wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji, to do przesłanego CV proszę dołączyć klauzulę o następującej treści: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BOWE Elektrik Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławcu, ul. Modłowa 8, 59-700 Bolesławiec”.