Operator Myjki na produkcji OD ZARAZ 19,57 brutto

lokalizacja Wykroty, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-10-30
telefon kontaktowy 503175637
ogłoszenie zamieścił lukasz
stanowisko Operator Myjki na produkcji OD ZARAZ 19,57 brutto
wynagrodzenie netto 20
pracodawca Staffing Pro Sp.z.oo
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Dla naszego klienta w miejscowości Wykroty poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko

Operatora Myjki.

Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive. Praca odbywa się w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (nie 4 brygadówka )

6-14, 14-22, 22-6 co tydzień jest inna zmiana.

Zakres obowiązków na danym stanowisku:

- montaż/sprawdzanie siłowników hydraulicznych, zamków,pompek, wentyli,
- używanie narzędzi ręcznych zmechanizowanych i niezmechanizowanych,
- ręczne prace transportowe do 30 kg;
- obsługa myjki do mycia detali stalowych,
- wkładanie i wyjmowanie detali do myjki,
- przygotowanie detali do mycia

Od kandydatów oczekujemy:

- motywacji do pracy oraz sumienności w wykonywanych zadaniach,
- udokumentowane uprawnienia na żurawia warsztatowego ( typu HDS )
- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
- dyspozycyjności na min. rok i dłużej
- mile widziane doświadczenie produkcyjne/automotive
- dokładności w wykonywanej pracy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
- stawkę na okres próbny od 19,57 zł brutto/h, możliwość podwyżki po 3-miesiącach
- bonusy, premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów
- bezpłatne szkolenia językowe oraz bezpłatną opiekę zdrowotną
- dofinansowanie dojazdu do pracy oraz miłą atmosferę
- konkurencyjne stawki w zależności od doświadczenia

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV
z dopiskiem "Operator Myjki istotne.pl"
na e-mail : [email protected]