Wyjątkowe i przestronne mieszkanie w Łaziskach 93,87 m2 – 4 pokoje

cena 299 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-11-06
telefon kontaktowy 609576429
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 94
liczba pokoi 4
lokalizacja Łaziska
rodzaj zabudowy pozostałe

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 93,87 m2, położonego w Łaziskach. Lokal znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym.

Prezentowane mieszkanie składa się z salonu, który w tej przestrzeni jest "sercem domu” , kuchni, trzech oddzielnych sypialni, dwóch garderób oraz łazienki z prysznicem i toaletą. Do mieszkania przynależy również piwnica. Ogrzewanie w lokalu jest gazowe za pomocą pieca dwufunkcyjnego. Źródło ciepła stanowi również kominek. Stolarka okienna jest z PCV.

Aranżacja ceglana sprawia, że pomieszczenia są przytulne i klimatyczne. Efektowne sufity oraz rozkład pomieszczeń dają poczucie przestrzeni jakiej nie znajdziemy w nowoczesnym budownictwie. Swoisty urok stanowią sklepienia łukowe oraz kominek w oryginalnym stylu. Kuchnia w prezentowanym lokalu składa się z mebli wykonanych na zamówienie, które zostały wyposażone w niezbędne sprzęty AGD.

Niewątpliwie do atutów prezentowanego mieszkania należy również jego lokalizacja. W pobliżu znajdziemy las i tereny zielone. W niedalekiej odległości znajduje się ścieżka rowerowa, która umożliwia aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Sylwia 609 576 429
[email protected]

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.