Mieszkanie 2 pokojowe w Trzebieniu- 56,70 m2 -Parter

cena 125 000,00 zł
lokalizacja Trzebień, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2019-12-02
telefon kontaktowy 533616214
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 57
liczba pokoi 2
lokalizacja Świerkowa
rok budowy 1111
rodzaj zabudowy blok

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 56,70 m2, położonego w Trzebieniu przy ul. Świerkowej. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w dwupiętrowym bloku.
W skład nieruchomości wchodzą: przestronny salon z logią, sypialnia z wyjściem na kolejną logie, kuchnia z dużym oknem, łazienka z wanną, WC, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka lokatorska, znajdująca się na tej samej kondygnacji. Ogrzewanie w mieszaniu jest z lokalnej spółdzielni (brak podzielników ciepła).
Budynek jest po przeprowadzonej termomodernizacji oraz uszczelnieniu dachu. Ponadto teren przed budynkiem został zagospodarowany, na teren zielony oraz parking dla mieszkańców. Teren wokół bloku jest monitorowany. W mieszkaniu została wymieniona stolarka okienna na plastikową
Nieruchomość położona w bardzo malowniczym miejscu, wokół budynku znajdują się alejki ze świerkami, ponadto w niedalekiej odległości znajduje się las. Dodatkowo w Trzebieniu mamy do dyspozycji sklepy spożywcze, ośrodek zdrowia, aptekę, bank, przystanek autobusowy, przedszkole, szkołę podstawową, piekarnie, kompleks boisk sportowych oraz dom ludowy.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.


OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ.
POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Agnieszka: 533 616 214
Sylwia: 609 576 429

ul. Bohaterów Getta 2

59-700 Bolesławiec

E-mail:info@get-house.pl
www.get-house.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.