Pracownik Produkcji lub Operator wozka widlowego - Wittichenau

data dodania 2019-12-04
telefon kontaktowy 798205406
ogłoszenie zamieścił accurat

Firma Accurat Personaldienstleistungen GmbH zatrudni osoby zainteresowane podjeciem pracy przy granicy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI lub OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO

Miejsce pracy: Wittichenau

Rozpoczecie pracy: 01.2020

System pracy: 3 zmiany, 4 brygady, tzw. "rollende woche"

Zadania:
- produkcja mebli,
- pakowanie poszczegolnych elementow,
- wizualna kontrola jakosci produkowanych elementow,
- utrzymywanie norm produkcyjnych,
- odpowiedzialność, sumienność i pracowitość na swoim stanowisku pracy

Wymagania:
- doswiadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
- gotowosc do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygady
- prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochod na codzienny dojazd do pracy
- znajomosc jezyka niemieckiego umozliwiajaca rozumienie polecen I komunikacje

Oferujemy:
- umowe niemiecka o prace
- atrakcyjne wynagrodzenie
- comiesieczne dodatki do wynagrodzenia,
- mozliwosc dojazdu w zespolach 2-3 osobowych

Zainteresowane osoby proszę o przysłanie CV w j.niemieckim na adres
bautzen@accurat.eu w tytule prosze wpisac Wiitichenau.