tylko u nas! nowe inwestycja! mieszkanie pow. 67,50m2, balkon, antresola, miejsce postojowe.

cena 330 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2019-12-02
telefon kontaktowy 572344551
ogłoszenie zamieścił msrnieruchomosci

Nowa inwestycja w Bolesławcu! Zadzwoń zarezerwuj. Ogłoszenie dotyczy mieszkania na piętrze.

I ETAP SPRZEDAŻY

Lokal mieszkalny numer G2
3 pokojowe mieszkanie (67,5 m2) z balkonem + miejsce postojowe
opcja ANTRESOLA PLUS

Planowane zakończenie inwestycji 31.03.2021r.

1. Nadrzeczna 2
W sąsiedztwie zakończonej budowy osiedla „Nadrzeczna 1” Mieszkania z ogrodami, w północnej części miasta Bolesławiec powstaje zespół kameralnych budynków w niskiej zabudowie szeregowej o ciekawej architekturze, zlokalizowanych w pobliżu terenów rekreacyjnych przy bolesławieckim wiadukcie.

Mieszkania Nadrzeczna 2 to kolejna inwestycja wrocławskiego dewelopera realizowana w otoczeniu zieleni w bliskim sąsiedztwie rzeki. Prezentujemy 28 mieszkań w dwukondygnacyjnej zabudowie szeregowej, wszystkie trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane z ogródkami, balkonami i miejscami postojowymi. Sprzedaż będzie prowadzona w dwóch etapach, rozpoczął się I ETAP sprzedaży 14 lokali mieszkalnych

2. Doskonała funkcjonalność
Zespół dewelopera opracował autorski projekt osiedla w oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości.

Doskonały układ domów północ – południe zapewnia dostęp światła słonecznego w każdym mieszkaniu przez cały dzień. Wejścia do budynków, miejsca postojowe zostaną wykonane z kostki betonowej i połączone z wybudowanym specjalnie nowym wewnętrznym dojazdem (ciąg pieszo-jezdny), a granice ogródków pomiędzy budynkami zostaną wydzielone ogrodzeniem panelowym. Lokale mieszkalne oferujemy w podwyższonym stanie deweloperskim. Wyjątkowy komfort i oszczędności w kosztach ogrzewania zapewnią rolety w każdym oknie, energooszczędny pakiet trzyszybowy i nowoczesny, kondensacyjny kocioł gazowy. Na nabywców lokali piętra czekać będą dodatkowe powierzchnie na balkonach i poddasza do dalszej adaptacji w ramach opcji ANTRESOLA PLUS.

Przedsprzedaż/rezerwacja mieszkań