Firma Phu Bzm Cieśla poszukuje sprzedawcę-magazyniera na dział stolarki otworowej

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-10-15
telefon kontaktowy 607823380
ogłoszenie zamieścił daniel
stanowisko sprzedawca-magazynier
wynagrodzenie netto 1234
pracodawca PHU BZM CIEŚLA
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Firma BZM CIEŚLA poszukuje kandydata na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA dział stolarki otworowej .
Zakres obowiązków:
-przyjęcia magazynowe towarów
-wydania towaru oraz bezpośrednia obsługa klienta
-dbanie o czystość oraz porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
-mile widziana znajomość branży stolarki otworowej
-mile widziane doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych
Oferujemy:
-umowę o pracę
-wszelkie niezbędne narzędzia pracy
-ciekawą pracę w młodym, przyjaznym zespole
-możliwość rozwoju
Podania wraz z CV prosimy wysyłać na e-mail [email protected] lub osobiście w firmie
ul. Masarska 1 59-700 Bolesławiec tel. 75/732 32 76