Dom z potencjałem w Płóczkach Górnych w otoczeniu zieleni

cena 600 000,00 zł
lokalizacja Płóczki Górne, lwówecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-10-22
telefon kontaktowy 609576429
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 454
lokalizacja Płóczki Górne

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolnostojącego przeznaczonego do remontu wraz z zabudowaniami. Powierzchnia użytkowa prezentowanego budynku wynosi 454 m2. Nieruchomości posadowione są na działce nr 599/1 o powierzchni 3109 m2. Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Płóczki Górne.

W oferowanym domu do dyspozycji mamy:
Parter: kuchnię, jadalnię, przestronną salę kominkową pełniącą rolę salonu, łazienkę.

I piętro: sześć sypialni z możliwością zrobienia w nich łazienki, pomieszczenie gospodarcze oraz przedpokój.

II piętro: trzy sypialnie, dwie łazienki oraz kuchnię.

Dom jest częściowo podpiwniczony.

Stolarka okienna częściowo wymieniona. Dach został wymieniony i pokryty dachówką ceramiczną w 2010 r, wymieniono również komin i przewody kominowe. Instalacja elektryczna częściowo wymieniona. Budynek ogrzewany jest za pomocą pieca na opał stały. W nieruchomości został przygotowany system rekuperacji. Woda doprowadzona do budynku jest ze studni, natomiast ścieki odprowadzane są do szamba dwukomorowego.

Budynek zlokalizowany jest w spokojnej okolicy z dala od wielkomiejskiego szumu i sąsiedztwa. Otoczenie domu wypełnione jest zielenią, lasami oraz łąkami. Oferowana nieruchomość ma ogromny potencjał. Z powodzeniem można ją zaadaptować na działalność hotelową oraz agroturystyczną. Nieruchomość posiada pełną dokumentację wraz projektem rozbudowy.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowo działki o nr 599/2 o powierzchni 11200m2 przylegającej do prezentowanej nieruchomości.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości

Sylwia Parpura: 609 576 429

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.