Operator maszyn - praca w Niemczech

data dodania 2020-08-26
telefon kontaktowy 571322118
ogłoszenie zamieścił hr navigator

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Operator maszyn produkcyjnych ze znajomością niemieckiego
Miejsce pracy: Bromskirchen-Somplar

Opis stanowiska:
• Nadzorowanie pracy maszyn produkcyjnych- produkcja złączek i kostek elektrycznych
• Obsługa maszyn zgodnie z ich instrukcjami
• Utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Wykrywanie i usuwanie drobnych usterek
• Czyszczenie i konserwacja maszyn produkcyjnych

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe mechaniczne lub elektryczne - mile widziane
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min B1/ B2
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na codzienny dojazd do pracy
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia- stawka brutto: 14-15 €/h
• Urlaubs und Weihnachtsgeld
• Darmowe zakwaterowanie
• Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
• Długofalowe zatrudnienie
• Zatrudnienie na niemieckich warunkach
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
• Pomoc polskojęzycznego opiekuna

KONTAKT: [email protected]

+48 572 505 720, +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.