Działka z rozpoczętą budową- Nowogrodziec ul.Leśna

cena 249 000,00 zł
lokalizacja Nowogrodziec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-02-17
telefon kontaktowy 533616214
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 697
lokalizacja Leśna

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 288 o powierzchni 697 m2, położonej w Nowogrodźcu przy ul. Leśnej. Na prezentowanej działce znajduje się rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego.

Prezentowana działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest symbolem 32 MN- tereny istniejącej i projektowanej zabudowy mieszkaniowej.

Media: prąd, woda, kanalizacja są w drodze doprowadzającej do działki. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną.

Na prezentowanej działce rozpoczęto już budowę domu z projektem indywidualnym wykonanym przez pracownię projektową „Archico”.

Według projektu na parterze znajduje się:
- hall,
- kuchnia,
- salon,
- 3 pokoje,
- łazienka.

Na pierwszym piętrze znajduje się:
- hall,
- łazienka,
- 2 pokoje
- garderoba.

Budynek jest cały podpiwniczony.

Miejscowość, w której znajduje się prezentowana nieruchomość jest bardzo przyjazna mieszkańcom, dlatego warto zamieszkać w Nowogrodźcu. W miasteczku do dyspozycji mamy: szkołę podstawową, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklepy spożywcze, stacje paliw, pocztę oraz Urząd Gminy. Wokół oferowanej działki znajduje się niska zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI.

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE
Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Agnieszka: 533 616 214
Sylwia: 609 576 429

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zaleca się ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883.