Sprzedawca – pracownik sklepu

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2021-02-15
telefon kontaktowy 223546580
ogłoszenie zamieścił baywa202021
stanowisko Sprzedawca – pracownik sklepu
wynagrodzenie netto 1234567
pracodawca BayWa Agro Polska Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Do naszego punktu handlowego w Bolesławcu (kompleksowe zaopatrzenia rolnictwa) poszukujemy pracownika na stanowisko:
Sprzedawca – pracownik sklepu.

Zakres obowiązków:
• Obsługa klienta - wystawianie dokumentów handlowych, doradztwo.
• Dbanie o wygląd, wyposażenie sklepu
• Odpowiedzialność za powierzony towar na terenie sklepu i magazynu.
• Udział w inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie z procedurami firmy

Wymagania:
• Doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość branży agro, (wykształcenie rolnicze i/lub własne gospodarstwo rolne)
• Znajomość pakietu MS Office (mile widziana znajomość SAP )
• Samodzielność, inicjatywa, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy,
• Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy:
• Szkolenie produktowe
• Po okresie próbnym - umowę o pracę na czas nieokreślony,
• Specjalny rabat pracowniczy na zakupy na własne gospodarstwo, atrakcyjną ofertę skupu zbóż
• Opiekę medyczną, Kartę Multisport