Monter ( bez doświadczenia ) Od 22 zł brutto - Wykroty

lokalizacja Gryfów Śląski, lwówecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-08-02
ogłoszenie zamieścił lukasz
stanowisko Monter
wynagrodzenie netto 3500
pracodawca Weber
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko :
MONTER (bez doświadczenia)
Miejsce : Strefa ekonomiczna WYKROTY

Obowiązki :

- samodzielna praca na stanowisku pracy
- prace montażowe, obsługa maszyn i urządzeń
- przezbrajanie maszyn, wymiana narzędzi
- przeprowadzanie drobnych prac konserwatorskich, czyszczenie maszyny
- produkcja przy możliwie najwyższej wydajności z uwzględnieniem jakości i ponoszonych kosztów
- praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż,ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii

Wymagania :

- wykształcenie minimum zawodowe,
- umiejętności obsługi podstawowych narzędzi
- umiejętności czytania rysunku technicznego (mile widziana)
- zdolności manualnych

Zapewniamy :

- stawkę od 22 zł brutto/h
- umowę o pracę oraz udział w szkoleniach
- bonusy, premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów
- bezpłatne szkolenia językowe oraz bezpłatną opiekę zdrowotną
- dofinansowanie dojazdu do pracy

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV
z dopiskiem "Monter Wykroty"
na e-mail : [email protected]