Firma zatrudni kierownika produkcji

lokalizacja Bolesławice, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-07-31
telefon kontaktowy 694012345
ogłoszenie zamieścił bfz
stanowisko Kierownik produkcji
wynagrodzenie netto 5000
pracodawca BFZ Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak

FIRMA BFZ Sp. z o.o. produkująca przyczepy, naczepy i autotransportery zatrudni KIEROWNIK PRODUKCJI

Obowiązki:

nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
realizacja planów produkcyjnych
nadzór nad jakością i terminowością zleceń produkcyjnych
koordynowanie i nadzór nad pracą podległego zespołu pracowników
rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
współpraca z utrzymaniem ruchu w zakresie sprawności technicznej maszyn i urządzeń
udział w doskonaleniu procesu produkcyjnego
kontrolowanie bieżących kosztów produkcyjnych
kontrola zasad przestrzegania przepisów BHP i p.poż przez podległych pracowników
ocena i rozliczanie podległych pracowników
dbałość o najwyższą jakość i doskonalenie produktów

Wymagania:

wykształcenie techniczne
doświadczenie na stanowisku mistrza, brygadzisty, koordynatora lub kierownika w obszarach produkcyjnych
znajomość zagadnień technologii w obszarze produkcji
znajomość procesów produkcyjnych
znajomość obróbki metali ( aluminium )
znajomość technik i zasad montażu wyrobów
umiejętność czytania rysunku technicznego
bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
bardzo dobra znajomość obsługi komputera
umiejętność planowania i zarządzania czasem
odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność, samodzielność, chęć ciągłego rozwoju
prawo jazdy kat. B
dbanie o jakość produktu

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
zatrudnienie w ramach umowę o pracę
aktywny udział i osobisty wpływ na rozwój firmy

Więcej informacji pod numerem 694 012345 [email protected]