Zatrudnię doradcę klienta

lokalizacja Kruszyn, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2020-05-04
telefon kontaktowy 781981017
ogłoszenie zamieścił meduzab-c.pl
stanowisko Doradca klienta
wynagrodzenie netto 2000
pracodawca P.P.H.U MEDUZA GRZEGORZ PRZYSTARZ
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie

Firma „Meduza z siedzibą w Kruszynie koło Bolesławca to miejsce, w którym można
zaopatrzyć się w maszyny Ogrodnicze, budowlane, a także szereg artykułów do wyposażenia domu i pielęgnacji ogrodu. Działamy na rynku od 1994 roku. Naszym celem jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta.
Aktualnie poszukujemy osoby, która chciałaby podjąć pracę na stanowisku:
Doradca Klienta - Magazynier

Zakres obowiązków:
• sprzedaż urządzeń maszyn i części zamiennych,
• realizacja planów sprzedaży,
• prowadzenie negocjacji handlowych z klientami ,
• doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów,
• pomoc przy dostawach oraz przy załadunkach zamówień

Wymagania:
• prawo jazdy kategorii B
• doświadczenie handlowe i wiedza techniczna oraz doświadczenie w pracy na magazynie
• samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Umowa o pracę.
• Kariera zawodowa.
• Praca w rozwijającej się firmie.

Zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o nadsyłanie swojego CV na następujący adres mailowy : [email protected]

Kontakt:
Tel. 602 539 983

Adres:
Kruszyn, ul. Główna 2d, 59-700 Bolesławiec