Mieszkanie 85 m2, os. Nad zalewem, taras, po remoncie - od zaraz

cena 225 000,00 zł
lokalizacja Złotoryja, złotoryjski, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2019-09-25
telefon kontaktowy 603683419
ogłoszenie zamieścił emix biuro nieruchomości
powierzchnia (m²) 85
liczba pokoi 3
lokalizacja Bystrzycka
rok budowy 1990
rodzaj zabudowy blok

Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 85,40 m2, położony na wysokim parterze w dobudowanym bloku jednokondygnacyjnym przy ul. Bystrzyckiej w Złotoryi. Obecne przeznaczenie lokalu powstało w wyniku przekształcenia lokalu użytkowego na lokal mieszkalny. Proponowany lokal składa się z dużego otwartego salonu dziennego, kuchni, łazienki, pomieszczenia przeznaczonego na WC. Stworzony projekt pozwala także na wykonanie aneksu kuchennego, jednej bądź dwóch sypialni, w zależności od preferencji nowego właściciela. Lokal jest po gruntownym remoncie, jednak w dalszym ciągu wymaga nakładów na przystosowanie do użytkowania jako mieszkanie. Na podłogach znajdują się kafelki, na ścianach gładzie, sufity zostały nieco obniżone w salonie, by wkomponować tam eleganckie oświetlenie. Łazienka i pomieszczenie WC oraz część na przyszłe sypialnie w kafelkach. Wszelkie instalacje w pełni sprawne. Lokal posiada duże okna od strony wschodniej południowej, przez co jest bardzo jasny i doskonale doświetlony, a tym samym i bardzo ciepły. Dodatkowo budynek przeszedł proces termomodernizacji. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Woda i kanalizacja również miejska. Do lokalu można wejść dwoma wejściami, niezależnymi od siebie. Do dyspozycji jest także taras od strony wschodniej, o pow. 45 m2, z wykonanymi na posadzce płytkami oraz barierami. Czynsz wynosi 396 zł.

Jako dodatkową informację, pragnę Państwu podać, że istnieje możliwość podziału tego lokalu na dwa mniejsze mieszkania. Jedno o pow. 43m2, a drugie o pow. 65m2 i każde z nich będzie miało zapewnione komfortowe warunki mieszkaniowe oraz własne wejście.

Jest także rozważana opcja właściciela na zamianę tego lokalu na mieszkanie 2 lub 3 pokojowe w Złotoryi ale o mniejszym metrażu.

Cena 225.000 zł. do negocjacji.

EMIX Biuro Nieruchomości Zarządzanie Nieruchomościami
Legnica, ul. Gwiezdna 8 pok. 201
Złotoryja, ul. Wojska Polskiego 8a lok. 1
tel. 603 683 419
e-mail: emix.legnica@interia.pl
strona: www.emix.legnica.pl