3 pokoje+doskonała lokalizacja+piękna weranda-Bolesławiec

cena 283 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2019-09-24
telefon kontaktowy 609576429
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 90
liczba pokoi 3
lokalizacja Dzieci Wrześni
rodzaj zabudowy kamienica

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzy pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 89.70 m2, położonego w Bolesławcu przy ul. Dzieci Wrześni. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy. Do mieszkania przynależy piwnica oraz pomieszczenie gospodarcze znajdujące się na klatce schodowej.
W oferowanym mieszkaniu do dyspozycji mamy: trzy przestronne pokoje, kuchnię, łazienkę, przedpokój, piękną werandę oraz pomieszczenie gospodarcze.
W mieszkaniu została wymieniona instalacja gazowa oraz hydrauliczna. Instalacja elektryczna aluminiowa. Stolarka okienna wymieniona na PCV. Ogrzewanie za pomocą pieców kaflowych.
W kamienicy przeprowadzono kapitalny remont, wyremontowano dach oraz klatkę schodową.
Ogromną zaletom tego mieszkania jest jego lokalizacja. W pobliżu znajdują się szkoły, ośrodek zdrowia, park, przystanki komunikacji miejskiej oraz piekarnia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy również place zabaw, jedne z nich widoczny z werandy oraz okien jednej z sypialni. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe, za kamienicą wyznaczono również miejsca postojowe dla mieszkańców.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Numery kontaktowe:
Sylwia Parpura : 609 576 429
Agnieszka Bram: 533 616 214

ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
E-mail: [email protected]
www.get-house.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.