mieszkanie- 2 pokoje- górne młyny-bolesławiec

cena 210 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2019-09-03
telefon kontaktowy 609576429
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 52
liczba pokoi 2
lokalizacja Górne Młyny
rodzaj zabudowy kamienica

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 51.70 m2, położonego przy ul. Górne Młyny w Bolesławcu. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnej kamienicy.
Prezentowane mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz z piwnicy. Pomieszczenia są jasne i przestronne co sprawia, że każdy powinien poczuć się komfortowo w tym wnętrzu. W mieszkaniu znajduje się ogrzewane centralne na opał stały. Istnieje możliwość przerobienia ogrzewania na gazowe, ponieważ w budynku, w którym znajduje się lokal jest gaz.
Atutem prezentowanego mieszkania jest jego lokalizacja, w pobliżu znajdują się liczne sklepy oraz restauracje, dworzec PKS, przystanki komunikacji miejskiej oraz gabinety lekarskie. Pozostałym atutem są również niskie koszty utrzymania mieszkania, wszystkie koszty na 2 osoby wynoszą 320 zł.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI
OFERUJEMY TAKŻE BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I UBEZPIECZEŃ. POSIADAMY OFERTĘ PONAD 20 BANKÓW I KILKUNASTU TOWARZYSTW UBEZPIECZEŃ. Z OFERTY DORADZTWA MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Numery kontaktowe:
Sylwia Parpura : 609 576 429
Agnieszka Bram: 533 616 214

ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
E-mail: info@get-house.pl
www.get-house.pl