Mieszkanie na I piętrze z balkonem w miejscowości Świeradów Zdrój

cena 395 500,00 zł
lokalizacja Świeradów-Zdrój, lubański, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2019-08-02
telefon kontaktowy 793717389
ogłoszenie zamieścił reka
powierzchnia (m²) 66
liczba pokoi 2
lokalizacja Wyszyńskiego
rok budowy 2016
rodzaj zabudowy apartamentowiec

Zapraszamy Państwa do zakupu mieszkań znajdujących się w mieście uzdrowiskowym - Świeradów Zdrój przy ulicy Wyszyńskiego. Lokale mieszkalne usytuowane są w nowo powstałym apartamentowcu o nietuzinkowej architekturze oraz z widokiem na Góry Izerskie. Centrum miasta sprawia, iż jest to atrakcyjna lokalizacja zarówno dla mieszkańców, jak i gości przyjezdnych i stanowi wygodną bazę wypadową.
Proponowane mieszkania znajdują się na I piętrze budynku trzykondygnacyjnego (parter, piętro, poddasze).
Lokal w kształcie zbliżonym do litery L o powierzchni 65,92 m2 składa się z :
- pokoju 8,70 m2
- łazienki 4,30 m2
- przedpokoju 3,86 m2
- salonu z aneksem kuchennym 33,24 m2
- tarasu 15,82 m2.
DANE TECHNICZNE:
Stolarka okienna PCV od zewnątrz w kolorze dębu, od wewnątrz biała. Parapety wewnętrzne PCV. Parapety zewnętrzne z blachy miedzianej. Drzwi wejściowe zewnętrzne PCV w kolorze brązowym. Posadzki betonowe ocieplone styropianem. Wykończenie ścian i stropów tynki maszynowe. Fundamenty żelbetonowe. Ścianki nośne murowane z bloczków SILKA E-24. Ścianki działowe z bloczków gazobetonowych. Ocieplenie ścian styropian 12 cm. Stropy z płyt strunobetonowych. Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia ,, pod klucz według propozycji kupującego. Ponadto będzie możliwość zakupu miejsca parkingowego pod zadaszoną wiatą.
Instalacje w budynku: elektryczna, antenowa, telefoniczna, kanalizacyjna bez białego montażu, gazowa.
Z przodu budynku od strony ul. Wyszyńskiego znajduje się ciąg pieszy i wejścia do pomieszczeń usługowych parteru. Tył budynku zapewnia ciąg pieszo jezdniowy, wejścia do pomieszczeń mieszkalnych, stanowiska postojowe dla samochodów osobowych, podwórze gospodarcze na pojemniki z odpadami oraz zieleń.
Tel. 793-717-389,883-444-884,
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.