ustawiacz, praca na produkcji

lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2019-10-21
telefon kontaktowy 885550189
ogłoszenie zamieścił magdalena.randstad
stanowisko USTAWIACZ MASZYN
wynagrodzenie netto 2500
pracodawca RANDSTAD POLSKA
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę nie
forma zatrudnienia Pełny etat

Pewna praca w niepewnych czasach.

oferujemy
umowa o pracę tymczasową, po okresie próbnym trwającym 6 miesięcy możesz podpisać umowę bezpośrednio z Firmą w której będziesz pracował
okres próbny wliczany jest do staży pracy u Klienta, przechodząc "na firmę" podpisujesz umowę na czas określony, a nie na okres próbny
atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + gwarantowany dodatek za 4-brygadówkę, do tego jeszcze dodatek nocny + premia - razem ok 3500 zł brutto za pełny miesiąc
możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość nawiązania wieloletniej współpracy, to oferta dla osób szukających pracy na stałe
dofinansowanie pracodawcy do posiłków w przyzakładowej stołówce
dodatkowa opieka medyczna
karta sportowa (w czasie trwania umowy o pracę tymczasową - oferta "Randstad Plus")
świadczenia socjalne (po okresie próbnym) np. wczasy pod gruszą, "13" pensja, talony na święta, paczki dla dzieci, imprezy integracyjne i inne.

zadania
obsługa poszczególnych maszyn produkcyjnych - po przyuczeniu
kontrola produkowanych wyrobów
prowadzenie zapisów kontroli
aktywny udział w pracach zespołu
naprawa usterek zgodnie z kompetencją

oczekujemy
wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie
mile widziana jest umiejętność czytania rysunku technicznego
mile widziane jest doświadczenie w pracy na produkcji
umiejętność pracy w grupie
dokładność, rzetelność, skrupulatność
duża motywacja do pracy
dyspozycyjność
chęć pracy w systemie zmianowym (3 zmiany/4 brygady: 4 dni 2 zmiana-1 dzień wolny, 4 dni 3 zmiana- 2dni wolne, 4 dni 1 zmiana-1 dzień wolny)) - 8 godzin pracy dziennie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47