Dom, który czeka na Ciebie- gotowy do zamieszkania-Zebrzydowa

cena 465 000,00 zł
lokalizacja Zebrzydowa, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2019-10-23
telefon kontaktowy 609576429
ogłoszenie zamieścił GetHouse
powierzchnia (m²) 154
lokalizacja Zebrzydowa

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 154 m2, posadowionego na działce nr 624/2 o powierzchni 1153 m2, położonej w miejscowości Zebrzydowa, oddalonej od Bolesławca o 13,5 km, a od Nowogrodźca o 4 km.
Parter prezentowanej nieruchomości pełni funkcję strefy dziennej, w której znajduje się przestronny, jasny salon z kominkiem i jadalnią, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz garaż. Z salonu wyjść możemy na ogród, w którym znajdują się liczne nasadzenia krzewów i drzewek ozdobnych. W projekcie prezentowanego domu przewidziano jeszcze jeden pokój na parterze, a więc w razie potrzeby można zyskać jeszcze jedną sypialnię lub gabinet. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka. Budynek jest podpiwniczony. W piwnicy znajduje się kotłownia z piecem na opał stały, pomieszczenie gospodarcze oraz pomieszczenie przygotowane pod łazienkę i saunę. Schody oraz barierki wewnątrz domu wykonane są z drewna bukowego. Stolarka okienna w oferowanym domu jest plastikowa, na dachu budynku zamontowano panele słoneczne, przed posesją położono około 120 m kostki ozdobnej. Ogrodzenie wykonano częściowo z metaloplastyki. Brama wjazdowa otwierana jest na pilota.
Prezentowana nieruchomość to oferta dla rodzin z dziećmi, ceniących komfort życia poza miastem. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz duża, praktycznie zagospodarowana działka to ogromne zalety tej oferty. Dużym atutem jest również fakt, że w niedalekiej odległości znajduje się szkoła i przedszkole.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec

Sylwia +48 609 576 429
Agnieszka +48 533 616 214

www.get-house.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.