GRAFIK + Manager Sprzedaży na rynku eCommerce - Görlitz

data dodania 2019-11-02
ogłoszenie zamieścił ekmg

Zakres obowiązków:

- Praca przy sklepach internetowych ( PrestaShop ), platformach Amazon, Ebay……itd
- Aktualnianie bazy produktowej w oraz ich optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO)
- Tworzenie e-promocji wspierających sprzedaż produktów
- Analizę rynku oraz konkurencji
- Tworzenie projektów graficznych poparte portfolio
- Przygotowywanie materiałów do druku
- Znajomość Adobe Photoshop, Pakiet Office
- Znajomość InDesign, CorelDraw – będzie dodatkowym atutem
Jakich umiejętności oczekujemy:
- Praktycznej umiejętności e-commerce
- Kreatywność, wyczucie koloru, znajomość typografii i kompozycji
- Dobra organizacja własnej pracy, dbałość o terminowe wykonanie projektów
- Mile widziana znajomość narzędzi analitycznych (Tradewatch, Google Analytics)
- Systematyczności i skrupulatności
- Umiejętności opracowywania wzorów etykiet, opakowań, folderów, katalogów, ulotek
- Umiejętności łączenia atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością projektów internetowych
Co oferujemy:
- Zatrudnienie u Niemieckiego pracodawcy w oparciu o Niemiecką umowę o pracę
- Atrakcyjny system wynagradzania plus wsparcie pracodawcy na każdym etapie pracy
- Praca w godzinach 7:00 : 15:00 od poniedziałku do piątku
- Swobodę w doborze narzędzi do realizacji zadań
- Pracę w ambitnym, kreatywnym i pozytywnie nastawionym zespole w rozwijającej się firmie
- Możliwość zwrotu kosztów dojazdu, Ubezpieczenia na terenie Niemiec

CV prosimy wysłać na adres: ekmg@gmx.de

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.