Sprzedawca na stacji paliw

lokalizacja Okmiany, legnicki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2019-09-20
telefon kontaktowy 668690564
ogłoszenie zamieścił sylwaws
stanowisko Sprzedawca
wynagrodzenie netto 3400
pracodawca Agencja Handlowa Sylwia Wiliczkowska
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Praca na stacji paliw Bp w Okmianach
Oferujemy:stabilne warunki pracy, po okresie próbnym umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie terminowo wypłacane, pracę w systemie dwu-zmianowym 12/24, korzystne ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne choinkowe nawet do 1000zł, zniżka na posiłki z oferty Wild Bean Cafe i w restauracji,
Wymagania:uczciwość i odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,chęć do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań, łatwość w nawiązywaniu kontaktów , mile widziany wiek osoby od 35 lat do 50 lat
Obowiązki:obsługa klienta wg norm BP, obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, dbanie o czystość i estetykę w miejscu pracy, przyjmowanie dostaw
Cv przesyłać na adres bpokmiany@wp.pl