Pracownik produkcyjny - SORTOWACZ

lokalizacja Gromadka, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2019-09-19
telefon kontaktowy 756403400
ogłoszenie zamieścił vanwerven
stanowisko Sortowacz
wynagrodzenie netto 2200
pracodawca Van Werven Polska Sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Pracownik fizyczny - SORTOWACZ
Miejsce pracy: Osła, Osła 1J (Van Werven Poland Sp. z o.o.)

Firma Van Werven Poland Sp. z o.o. w Osłej (gm. Gromadka) poszukuje pracowników na stanowiska SORTOWACZY.

Główne zadania:
Staranne i wydajne sortowanie plastików przy taśmie sortowniczej zgodnie z instrukcją oraz poleceniem przełożonego / lidera

Wymagania:
Dyspozycyjność i chęci do pracy
Gotowość do pracy w systemie 12 godzinnym (praca „2na2”: 2 tygodnie pracy przez 12h od poniedziałku do soboty, kolejne 2 tygodnie odpoczynek)
punktualność, zaangażowanie
umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu
Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
Przyjazną atmosferę w młodym zespole

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres mailowy biuro@vanwerven.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Van Werven Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-435, ul. Zakopiańska 177 dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”