Lokal usługowy- 63 m2- doskonała lokalizacja- ul. Daszyńskiego- Bolesławiec

cena 320 000,00 zł
lokalizacja Bolesławiec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2018-04-26
telefon kontaktowy 609 576 429, 533616214
ogłoszenie zamieścił GetHouse

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni ok. 63m2, znajdującego się w Bolesławcu przy ul. Daszyńskiego.
Nieruchomość znajduje się na parterze kamienicy i posiada bezpośrednie wejście od ulicy. W skład lokalu wchodzą: duże pomieszczenie z witryną, przestronne zaplecze, pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Lokal ogrzewany jest za pomocą elektrycznych, energooszczędnych pieców indukcyjnych. Dodatkowo do dyspozycji mamy klimatyzację oraz specjalistyczny system monitoringu.
Dach w kamienicy został wymieniony, ponadto budynek w niedalekiej przyszłości przejdzie wymianę elewacji. Stolarka okienna oraz drzwi wejściowe są drewniane. Okna poczwórnie szklone.

Dużym atutem lokalu jest jego lokalizacja, znajduje się on przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych miasta. W okolicy znajdują się: Rynek, Sąd ,Urząd Miasta i Urząd Gminy, liczne sklepy wielobranżowe, biura, budynki użyteczności publicznej, przystanek autobusowy oraz dworzec PKP. Lokal bardzo przestronny, idealnie nadaje się pod działalność usługową, bankową, biurową lub handlową. Bezpośrednio przy nieruchomości znajdują się miejsca parkingowe.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Sylwia Parpura
ul. Bohaterów Getta 2
59-700 Bolesławiec
Kom: +48 609 576 429, 533 616 214
E-mail: info@get-house.pl
www.get-house.pl
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.