Praca księgowość

lokalizacja Nowogrodziec, bolesławiecki, DOLNOŚLĄSKIE
data dodania 2022-11-22
telefon kontaktowy 604425694
ogłoszenie zamieścił bifalo
stanowisko samodzielny księgowy
wynagrodzenie netto 3200
pracodawca Bifalo sp. z o.o.
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę tak
forma zatrudnienia Pełny etat

Poszukuję osoby do pracy:
Opis stanowiska:
• Wprowadzanie faktur do programu SUBIEKT
• Kontrola płatności
• Sporządzanie zestawień obrotu
• Kontrola inwentaryzacji
• Sporządzanie raportów kasowych
• Obsługa kasy fiskalnej
• Przekazywanie dokumentacji do biura
• Płynne przekazywanie informacji, współpraca z innymi pracownikami
Wymagania:
• Min. średniego wykształcenia (wyższe mile widziane) - wymóg konieczny
• Chęci do pracy
• Komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• Znajomość programów Subiekt, Excel
Co oferujemy:
• Praca na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie
Miejsce pracy : Nowogrodziec
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, z wybranymi kandydatami będziemy kontaktowali się osobiście.
Kontakt: [email protected]
Klauzula do CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)